BOLAGSINFORMATION

Kontakta Datakompisen

0942-47600 | info@datakompisen.se
Org nr 556674-2374 | Bg 5109-1403
Datakompisen postadress

Postadress

Box 7
917 21 Dorotea

Datakompisen i Dorotea besöksadress

Besöksadress Dorotea

Skolgatan 4
917 31 Dorotea

Datakompisen Stockholm besöksadress

Besöksadress Stockholm

Kungsgatan 17, 3tr
111 43 Stockholm

organisation

Kontakta oss direkt

Ulrik Norkvist

Verkställande direktör

+46 (0)942 47 613
ulrik.norkvist@datakompisen.se

Johan Kullander

Försäljningansvarig/KAM

+46 (0)70 446 21 01
johan.kullander@datakompisen.se

Anders Gustavsson

Operativ chef

+46 (0)942 47 617
anders.gustavsson@datakompisen.se

Fredrik Abramsson

Produktionsledare

+46 (0)942 47 616 fredrik.abramsson@datakompisen.se

Niklas Blom

Produktionsledare

+46 (0)942 47 619
niklas.blom@datakompisen.se

Linda Persson

Produktionsledare

+46 (0)942 47 618
linda.persson@datakompisen.se

Erika Nilsson

Ekonomi

+46 (0)942 47 615
erika.nilsson@datakompisen.se

 

 

 
 

Niklas Nyman

Partner Finans

+46 (0)70 569 14 41
niklas.nyman@datakompisen.se

Markus Aglander

Partner marknad

+46 (0)70 535 66 67
markus.aglander@datakompisen.se

Intresserad av att jobba hos oss?